دوشنبه ۱۳ تیر ۰۱

آشنایی با نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست

۱۵ بازديد

نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست می تواند به شما کمک کند که درخشندگی و جذابیت را بار دیگر بدست آورید. استفاده از روغن آرگان اصل می تواند بدون عوارض، به برطرف نمودن انواع مشکلات پوستی کمک کند. اما در این بین یک شرط مهم وجود دارد. طرز استفاده صحیح یک شرط بسیار مهم در عملکرد موثر روغن آرگان به حساب می آید.

نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست اساسی ترین موضوع در مورد اثر بخشی آن است. لذت بردن از روغن آرگان به شرط استفاده ی درست آن می باشد. حتی اگر گران ترین مدل روغن آرگان را تهیه کرده باشید اما شیوه صحیح استفاده از آن را ندانید، به نتیجه مطلوبی دست پیدا نخواهید کرد.

به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید به کمک روغن آرگان زیبایی و سلامتی را به پوست خود برگردانید، حتما نسبت به یادگیری نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست اقدام نمایید.  

 

عوامل مهم در نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست

موارد زیادی می توانند در شیوه بکار بردن روغن آرگان برای پوست دخیل باشند. شاید در هیچ مقاله ای به طور دقیق این نکات ذکر نشده اند. اما ما قصد داریم مهم ترین عواملی که می توانند در نحوه ی استفاده از روغن آرگان موثر باشند را بررسی کنیم.

  • هدف استفاده از روغن آرگان: نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست ارتباط مستقیمی با هدف استفاده از آن دارد. در حقیقت شما باید بدانید روغن آرگان برای چه منظوری بر روی پوست خود استفاده می نمایید. در صورتی که هدف شما استفاده از روغن آرگان به عنوان ضد آفتاب استفاده کنید، نباید چربی بر روی پوست شما وجود داشته باشد.
  • بخش مورد نظر از پوست بدن: روغن آرگان به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها و ویتامین های متعدد، می تواند برای بخش های مختلفی از پوست بدن مورد استفاده قرار گیرد. از پوست شکم گرفته تا پوست صورت و دست ها همگی می توانند بخش هایی از بدن باشند که روغن آرگان به سطح آن ها افزوده می شود.
  • نوع پوست: میزان چربی پوست، خشک بودن سطح پوست و حتی دهیدراته بودن آن بر نحوه استفاده روغن آرگان برای پوست تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد. بنابراین واجب است که حتما نوع پوست خود را تعیین نمایید.
  • وجود اسکار یا التهاب: اگر روغن آرگان را برای بخش های ملتهب یا دارای اسکار بدن استفاده می نمایید، باید روند کار شما به صورت آرام و بدون فشار زیاد بر سطح زخم و التهاب باشد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.